ویکنو وین : بزرگ ترین تولید کننده انواع پروفیل و درب و پنجره دوجداره UPVC در کشور

شیشه دوجداره صادراتی

شیشه دوجداره

شیشه دو جداره نوعی شیشه است که از دو لایه شیشه تشکیل شده است که فضای هوایی بسته بین آنها وجود دارد. فضای مهر و موم شده به عنوان یک عایق عمل می کند و عایق حرارتی و عایق صدا را بهبود می بخشد. معمولاً در پنجره ها و درها استفاده می شود و یک راه عالی برای بهبود بهره وری انرژی یک خانه یا ساختمان است.ارائه شیشه دوجداره با بالاترین سطح کیفیت و از نوع صادراتی توسط کارخانجات ویکنو وین باعت خواهد شد تا بالاترین بهره وری و علمرکرد را برای عایق صدا و حرارت را از یک پنجره دوجداره دریافت کنید

فواید شیشه های دوجداره

1. افزایش بهره وری انرژی: پنجره های دو جداره می توانند به کاهش انرژی مصرفی برای گرم کردن خانه کمک کنند زیرا به جلوگیری از خروج گرما کمک می کنند.

2. عایق بهبود یافته: شیشه دوجداره همچنین به کاهش آلودگی صوتی ناشی از منابع خارجی کمک می کند زیرا دو لایه شیشه به عنوان یک مانع موثر عمل می کنند.

3. افزایش امنیت: شیشه دوجداره دسترسی سارقان به یک ملک را دشوارتر می کند زیرا دو لایه شیشه شکستن آن را سخت تر می کند.

4. کاهش تراکم: شیشه دوجداره به حداقل رساندن میزان تراکم در داخل پنجره ها کمک می کند، زیرا دو لایه شیشه باعث ایجاد یک محفظه هوای خشک بین آنها می شود.

5. کاهش رنگ پریدگی: از آنجایی که شیشه های دوجداره به جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش کمک می کند، پنجره های دو جداره می توانند به کاهش میزان رنگ پریدگی مبلمان، فرش ها و پرده ها کمک کنند.